Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mecze towarzyskie Legii, Lechii, Norwida i KPS-u

Mecze towarzyskie Legii, Lechii, Norwida i KPS-u

Zespoły z zaplecza ekstraklasy intensywnie przygotowują się do nowego sezonu. Drużyny Lechii Tomaszów Mazowiecki, Legii Warszawa i Norwida Częstochowa i KPS-u Siedlce mają za sobą spotkania towarzyskie. Częstochowianie 2:3 ulegli reprezentacji Tunezji, a Lechia i Legia zaliczyły wyniki remisowe – tomaszowianie z reprezentacją Polski U-20, zaś warszawianie z KPS-em Siedlce.

Kadra Polski U-20 przygotowuje się do mistrzostw Europy. W poniedziałkowe popołudnie wygrała z Polskim Cukrem Avią Świdnik, a we wtorek zmierzyła się z innym klubem TAURON 1. Ligi – Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Tym razem spotkanie zakończyło się remisem, chociaż ekipa z zaplecza ekstraklasy była blisko wygranej. W pierwszym secie biało-czerwoni wygrali bowiem dopiero na przewagi 26:24. W drugiej i trzeciej odsłonie meczu tomaszowianie wygrali z bezpieczną przewagą, natomiast w czwartym secie górą byli kadrowicze i tym samym mecz zakończył się remisem 2:2.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polska U-20 2:2
(24:26, 25:21, 25:18, 17:25)

W sparingu Norwida Częstochowa z reprezentacją Tunezji była walka, ogromne emocje i zwroty akcji. Do pełni szczęścia częstochowianom zabrakło zwycięstwa. Ostatecznie przegrali oni nieznacznie z reprezentacją Tunezji, która przygotowuje się do mistrzostw świata.

Exact Systems Norwid Częstochowa – Tunezja 2:3
(25:18, 25:20, 25:27, 18:25, 12:15)

Spotkanie sparingowe rozegrali również siatkarze KPS-u Siedlce i Legii Warszawa. Nie brakowało emocji, w pierwszym secie stołeczna drużyna wygrała po walce na przewagi. W kolejnych dwóch setach górą byli siedlczanie, ale czwarta partia padła łupem Legii. Mecz zakończył się remisem 2:2.

KPS Siedlce – Sekcja Siatkówki Legii Warszawa 2:2
(23:25, 25:21, 25:20, 18:25)

źródło: inf. własna, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Facebook, Legia Warszawa Siatkówka - Facebook, Norwid Częstochowa - Facebook

Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.