Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mecz ZAKSY ze Skrą odwołany

Mecz ZAKSY ze Skrą odwołany

fot. Klaudia Piwowarczyk

Dzień po tym, jak w związku z wykryciem wśród zawodników i członków sztabu szkoleniowego ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przypadków zakażeń koronawirusem klub poinformował o przełożeniu spotkania Ligi Mistrzów z Lokomotiwem Nowosybirsk, zapadła decyzja o odwołaniu ligowego meczu wicemistrzów Polski z PGE Skrą Bełchatów.

Pojedynek ZAKSY Kędzierzyn-Koźle ze Skrą Bełchatów w ramach 18. kolejki PlusLigi miał się odbyć w najbliższą sobotę, 29 stycznia o godzinie 14:45. Decyzją Polskiej Ligi Siatkówki S.A. ze względu na sytuację epidemiologiczną w klubie z spotkanie zostało odwołane.Przypomnijmy, że we wtorek kędzierzyński zespół poinformował o pozytywnych wynikach testów antygenowych na obecność koronawirusa wśród znacznej części drużyny. Zostały one wykonane po tym, jak kilku jej zawodników zgłosiło złe samopoczucie po powrocie ze starcia PlusLigi w Warszawie. – Osoby z pozytywnymi wynikami testów pozostają w izolacji i oczekują na wynik testu RT-PCR – napisano w komunikacie klubu. Mecz Ligi Mistrzów z Lokomotiwem Nowosybirsk przełożony został z kolei na 12 lutego i rozegrany zostanie na boisku rywala.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę