Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Mecz Chin z Niemcami odwołany. Walkower na korzyść chińskiej reprezentacji

Mecz Chin z Niemcami odwołany. Walkower na korzyść chińskiej reprezentacji

fot. FIVB

Reprezentacja Chin nie była w stanie wystawić sześciu zawodników na mecz, który miał się odbyć na Filipinach 22 czerwca ze względu na okoliczności medyczne związane z COVID-19. FIVB potwierdziło zatem anulowanie meczu, przyznając walkower reprezentacji Francji. W drugim dniu rywalizacji na Filipinach sytuacja się odwróciła. Chińczycy byli gotowi do meczu, gry odmówiła natomiast niemiecka kadra. 

Mecz Siatkarskiej Ligi Narodów między Chinami a Francją zaplanowany na 22 czerwca został odwołany po tym, jak Chiny potwierdziły, że nie mogą wystawić drużyny z powodów medycznych.W kolejnym dniu turnieju azjatycka kadra miała zmierzyć się z Niemcami, ale i to spotkanie się nie odbyło. Jak podaje oficjalny komunikat FIVB, reprezentacja Niemiec odmówiła gry z rywalem, choć lokalne władze przyzwoliły na grę Chińczykom. Zgodnie z przepisami Ligi Narodów 2022 Niemcy oddają ten mecz walkowerem i triumf 3:0 przypada rywalom.

Zobacz również:
Wyniki i tabela Ligi Narodów mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę