Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > MCKiS przedłużył kontrakt z atakującym

MCKiS przedłużył kontrakt z atakującym

fot. krispol1liga.pls.pl

MCKiS Jaworzno rozpoczęło prezentację składu na kolejny sezon rozgrywek I ligi mężczyzn. Pierwszy został potwierdzony rozgrywający Oskar Wojtaszkiewicz. Kolejnym zawodnikiem, który pozostanie w Jaworznie jest atakujacy Karol Borończyk.

W minionym sezonie Karol Borończyk zdobył 189 punktów dla jaworznian, w tym 6 zagrywką i 16 blokiem. W rankingu na najlepszego atakującego KRISPOL 1.Ligi znalazł się na 38 miejscu. Dla atakującego będzie to trzeci sezon na parkietach pierwszej ligi, spędzony w barwach zespołu z Jaworzna.Jeszcze za czasów gry w drugiej lidze Borończyk podkreślał znaczenie atmosfery w klubie z Jaworzna. –  Wiemy, kiedy możemy żartować i bawić się siatkówką, ale kiedy przychodzi moment zbyt dużego rozluźnienia, ustawia nas do pionu. Mamy bardzo dobrą atmosferę w drużynie i to również jest kluczem do naszej dobrej gry. To jak widać się nie zmieniło, bo w podobnym tonie wypowiadał się również Wojtaszkiewicz, który również przedłużył kontrakt z MCKiS.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi

źródło: inf. własna, MCKiS Jaworzno - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę