Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > MCKiS Jaworzno nie zmienia sztabu

MCKiS Jaworzno nie zmienia sztabu

fot. krispol1liga.pls.pl

Mariusz Syguła dalej będzie prowadził drużynę MCKiS Jaworzno w rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn w sezonie 2020/21. Wspierać go będzie drugi trener Jacek Sowa, kierownik drużyny Andrzej Suryjak, statystyk Władysław Olszowski oraz specjalista rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej Roch Cieszyński.

Włodarze klubu z Jaworzna już teraz zapowiedzieli, że przyszły sezon przyniesie sporo zmian w zespole. Jak poinformowano, aktualnie trener Mariusz Syguła wraz z dyrekcją klubu intensywnie pracują nad optymalnym składem drużyny, który zapewni dobry wynik sportowy.



Już wkrótce ma się rozpocząć prezentacja poszczególnych zawodników na sezon 2020/2021. Na razie wiadomo, że w dziewiątej drużynie I ligi nie zostanie Tomasz Pizuński, który w mediach potwierdził odejście z MCKiS Jaworzno.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi

źródło: MCKiS Jaworzno - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę