Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maximiliano Cavanna: Lubię wyzwania

Maximiliano Cavanna: Lubię wyzwania

Maximiliano Cavanna został w piątek ogłoszony jako nowy rozgrywający Aluron Virtu CMC Zawiercie. Argentyńczyk do Plusligi przeniósł się z Gas Sales Piacenza, przedstawiciela Serie A. PlusLiga to jedna z najsilniejszych lig na świecie, nie mogę się już doczekać, gdy wyjdę na boisko i poczuję wsparcie z trybun – przyznaje zawodnik.

Dlaczego zdecydowałeś się na grę w Aluron Virtu CMC Zawiercie?

Maximiliano Cavanna: – Wybrałem Zawiercie, bo lubię wyzwania. PlusLiga to jedna z najsilniejszych lig na świecie, nie mogę się już doczekać, gdy wyjdę na boisko i poczuję wsparcie z trybun.

Jak długo trwały negocjacje?

Negocjacje nie były długie, trwały około dwóch tygodni.

Co sądzisz o PlusLidze?

– PlusLiga to bardzo silne rozgrywki, śledzi je mnóstwo osób, a na meczach pojawia się wielu kibiców. Poza tym siatkówka ma w Polsce bardzo ważną pozycję i mam wrażenie, że organizacyjnie jest to poziom wyżej w stosunku do innych krajów, co było dla mnie bardzo ważne.

Co czujesz na myśl o współpracy z trenerem Igorem Kolakoviciem?

– Bardzo się cieszę, że będę z nim pracował. Nie znam go osobiście, ale wielokrotnie spotykaliśmy się po przeciwnych stronach siatki, gdy trenował reprezentację Iranu. Wierzę, że będziemy ciężko pracować, co przyniesie dobre rezultaty i dzięki temu czeka nas wspaniały sezon.

źródło: aluronvirtucmc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved