Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Matthew Anderson przenosi się z Serie A

Matthew Anderson przenosi się z Serie A

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Jak już informowaliśmy, Matthew Anderson prawdopodobnie obierze kierunek chiński. Wszystko wskazuje na to, że amerykańska gwiazda siatkówki doszła do porozumienia z klubem z Modeny w sprawie rozwiązania swojego kontraktu. Modena Volley nadal negocjuje ewentualne warunki kontraktu z Ivanem Zaytsevem.

Jak na razie siatkarskim rynkiem, który najmocniej odczuł skutki pandemii koronawirusa jest rynek włoski. Zespoły w dużej mierze porozumiały się z zawodnikami w sprawie cięć kontraktów za sezozn 2019/2020, ale ważne na kolejne rozgrywki umowy być może będą musiały zostać rozwiązane.Z Leo Shoes Modena nie dogadała się między innymi jedna z gwiazd zespołu – Matthew Anderson. Wcześniej kontraktu nie przedłużył także Bartosz Bednorz. Jak wiadomo władze klubu z Modeny walczą o to przetrwanie i o to, aby zapewnić odpowiedni poziom drużyny, która ma grać w Lidze Mistrzów. Odejdzie z niego Matthew Anderson, który przez chwilę łączony był z rosyjskim Kuzbassem Kemerowo. Tam trenerem będzie były kolega z boiska Andersona – Aleksiej Werbow. Ostatecznie jednak Amerykanin raczej nie wróci do ligi rosyjskiej, a jak informuje portal volleyball.it Matthew Anderson najprawdopodobniej wybierze ofertę z Chin, gdzie ma bronić barw Shanghai Volleyball Club.

To z pewnością osłabienie Leo Shoes Modena, która już wcześniej pożegnała się z Bartoszem Bednorzem. Klub cały czas walczy o to, aby dojść do porozumienia z kolejną gwiazdą – Ivanem Zaytsevem.

źródło: volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę