Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mateusz Żarczyński odchodzi z #VolleyWrocław

Mateusz Żarczyński odchodzi z #VolleyWrocław

fot. Łukasz Krzywański

Znamy kolejną decyzję personalną w #VolleyWrocław. W sezonie 2022/23 na ławce trenerskiej #VolleyWrocław nie zobaczymy Mateusza Żarczyńskiego, asystenta trenera wrocławianek w zakończonych niedawno rozgrywkach TAURON Ligi.

Mateusz Żarczyński powrócił do #VolleyWrocław po kilku sezonach spędzonych w Niemczech. Wcześniej pracował we wrocławskiej drużynie, która w tamtych czasach odnosiła swoje największe sukcesy. Do Wrocławia powrócił we wrześniu i objął funkcję II trenera.W trakcie sezonu poprowadził zespół także jako pierwszy szkoleniowiec, a po objęciu sterów przez Michala Maška – powrócił do roli drugiego trenera.

To była przyjemność wrócić do Wrocławia i osób, które poznałem tyle lat temu, a dalej są z klubem. Miałem nadzieje, że moja przygoda z Wrocławiem potrwa dłużej, ale życie zweryfikowało te plany. Dziękuję w swoim imieniu za całe wsparcie, które otrzymałem. Do zobaczenia na siatkarskim szlaku – powiedział Mateusz Żarczyński.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę