Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Mateusz Poręba zagra w Serie A?

Mateusz Poręba zagra w Serie A?

fot. Aleksandra Twardowska

Mateusz Poręba swoją przygodę z seniorską siatkówką rozpoczynał w Indykpolu AZS Olsztyn.  Jak podają włoskie media, utalentowany środkowy ma dołączyć na play-off do Serie A, a konkretnie do zespołu Vero Volley Monza.  Okienko transferowe we Włoszech kończy się 9 marca o 12:00.

Mateusz Poręba po ukończeniu w 2018 roku SMS-u w Spale przeniósł się do Indykpolu AZS Olsztyn, gdzie występuje do dziś. W sobotę jednak pojawiła się informacja o tym, iż 22-latek ma dokończyć sezon w Serie A w Vero Volley Monza.  Jest to tym zaskakujące, że Indykpol AZS ma wciąż jeszcze szansę na awans do play-off Plusligi. 

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę