Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mateusz Poręba: Nadszedł czas, aby zrobić krok do przodu

Mateusz Poręba: Nadszedł czas, aby zrobić krok do przodu

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Jestem wdzięczny Olsztynowi, bo dał mi bardzo dużo, wiele się nauczyłem. Klub niezwykle mi pomógł. Dziękuję też bardzo prezesowi, bo co by się nie działo, zawsze był na mnie otwarty i zawsze mogłem z nim porozmawiać. Nadszedł jednak moment, by zrobić krok do przodu – mówi o swojej przyszłości siatkarz Indykpolu AZS Olsztyn, Mateusz Poręba.

Jak zmieniło się twoje życie od czasu zdobycia wicemistrzostwa świata?Mateusz Poręba: – Nie zmieniło się diametralnie, ponieważ prowadzę bardzo skromne życie i nie chcę się niczym afiszować. Na pewno mam za sobą dużo więcej wyjazdów. Nowością było dla mnie spotykanie się ze sponsorami i oficjelami, reprezentując drużynę tak, jak robiłby to kapitan. Było tego dużo więcej i to było największą zmianą. Reszta została taka sama.

Dużo mówi się o twojej przyszłości. Czy na razie jest ci dobrze w tym punkcie kariery, w którym jesteś, czy myślisz o tym, co zrobić dalej?

– Jestem wdzięczny Olsztynowi, bo dał mi bardzo dużo, wiele się nauczyłem. Klub niezwykle mi pomógł. Dziękuję też bardzo prezesowi, bo co by się nie działo, zawsze był na mnie otwarty i zawsze mogłem z nim porozmawiać. Nadszedł jednak moment, by zrobić krok do przodu. Pięć lat w jednym klubie to bardzo długi czas. Potrzebuję nowego impulsu. Chcę doświadczyć czegoś nowego i zawalczyć o dalszy rozwój. Mam nadzieję, że decyzje, które podejmuję są dobre i nie będę ich żałować. Zresztą, nie ma co żałować, trzeba iść do przodu.

Cały wywiad Sary Kalisz w: sport.tvp.pl

źródło: sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę