Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mateusz Malinowski: Umowa została podpisana dosyć wcześnie

Mateusz Malinowski: Umowa została podpisana dosyć wcześnie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Pierwszą rzeczą jest to, że tutaj od dwóch lat w pełni się realizuję i po prostu dużo czasu spędzam na boisku. To duży plus. Przekonała mnie także wizja zespołu, który będzie powstawał czyli tej dużej stabilności i przemyślanych decyzji. Na pewno też kibice i otoczenie miały znaczenie i oczywiście w pewnym względzie sprawy osobiste – powiedział Mateusz Malinowski. Atakujący przedłużył kontrakt z Aluronem Virtu CMC Zawiercie o kolejne dwa sezony. 

Mateusz Malinowski  przeniósł się do Aluronu Virtu CMC Zawiercie przed sezonem 2018/2019. W piątek klub oficjalnie ogłosił, że zawodnik pozostanie w zespole z województwa śląskiego na kolejne dwa sezony. – Umowa została podpisana dosyć wcześnie. Z tego, co pamiętam negocjacje trwały około tygodnia, dwóch. Z pomocą menadżera szybko doszliśmy do porozumienia – przyznał atakujący.Co skłoniło zawodnika do podjęcia takiej decyzji? – Pierwszą rzeczą jest to, że tutaj od dwóch lat w pełni się realizuję i po prostu dużo czasu spędzam na boisku. To duży plus. Przekonała mnie także wizja zespołu, który będzie powstawał czyli tej dużej stabilności i przemyślanych decyzji. Na pewno też kibice i otoczenie miały znaczenie i oczywiście w pewnym względzie sprawy osobiste. Nie potrzebuję dużych zmian, moja narzeczona ma tutaj dobrą pracę. Obydwoje się realizujemy, więc warto było zostać – wyjaśnił siatkarz.

Nowym szkoleniowcem Aluronu Virtu CMC Zawiercie został Czarnogórzec, Igor Kolaković, który poprzednio trenował reprezentację Iranu. – Nie kojarzę go z pracy klubowej, bo z reprezentacyjnej tak. Ale przyznam szczerze, że nie obserwowałem tego, w jaki sposób prowadzi zespół. Przez to, że nie oglądałem zbyt wiele Ligi Narodów w zeszłym roku, ciężko byłoby mi wyłapać jego osobę. Jednak na pewno sukcesy i dziewięć lat pracy z kadrą Serbii, która była bardzo mocna, teraz trzy lata z reprezentacją Iranu i awans na igrzyska w Tokio, to bardzo duże atuty tego trenera. Wiem też, że wcześniej prowadził zespół w lidze francuskiej, a z tego, co słyszałem od osób z klubu czy prezesa, to bardzo dobry szkoleniowiec, który świetnie rozumie zawodników – zakończył Mateusz Malinowski.

źródło: aluronvirtucmc.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę