Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Końca nie ma. Przyjmujący AZS-u Olsztyn kontuzjowany

Końca nie ma. Przyjmujący AZS-u Olsztyn kontuzjowany

fot. PressFocus

Na kilku spokojniejszych dniach się zakończyło. Do kolejnej kontuzji doszło w PlusLidze. Przed meczem 8. kolejki siatkarskiej elity z udziałem Indykpolu AZS-u Olsztyn oraz GKS-u Katowice okazało się, że nie wystąpi przyjmujący gospodarzy – Mateusz Janikowski. Przyjmujący zmaga się z urazem pleców.

Ósma seria gier PlusLigi kończy się w Iławie, gdzie AZS Olsztyn podejmuje GKS Katowice (stan na godz. 17:36, 27 listopada 2023 roku).  Olsztynianie nie mogą jednak cieszyć się pełnią składu, ponieważ niedysponowany jest Mateusz Janikowski, który zarazem nie zagra w starciu przeciwko śląskiej formacji. Zajście ma podłoże w urazie pleców.

KARULEZA KONTUZJI KRĘCI SIĘ W NAJLEPSZE

To oczywiście nie pierwsza kontuzja w sezonie 2023/2024 PlusLigi, który rozpoczął się dokładnie 20 października, a więc nieco ponad miesiąc temu.  W przypadku AZS-u również nie jest to pierwsza kontuzja, wszak wcześniej z problemami zdrowotnymi borykał się Nicolas Szerszeń, który zdążył już wrócić do gry.

Jak poinformował sam klub, Janikowskiego czeka od trzech do czterech tygodni przerwy. W tym czasie ekipa z Warmii i Mazur zmierzy się z Enea Czarnymi Radom, Barkomem Każany Lwów, KGHM Cuprum Lubin, Bogdanką LUK Lublin oraz Treflem Gdańsk. Przed pojedynkiem z katowickim GKS-em olsztynianie zajmowali 10. miejsce z dorobkiem 8 punktów (3 zwycięstwa, 3 porażki).

Zobacz również:
Przyjmujący Indykpolu: To był zimny prysznic

źródło: Indykpol AZS Olsztyn - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved