Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Grabda: W fazie play-off wszystko się może zdarzyć

Mateusz Grabda: W fazie play-off wszystko się może zdarzyć

fot. tauron1liga.pl

Ekipa KPS Siedlce pokonała w środę Krispol Września po zaciętym meczu i ostatecznie zakończyła fazę zasadniczą Tauron1. Ligi na siódmej pozycji i  może spokojnie przygotowywać się do play-off. W kolejnej części sezonu pierwszym rywalem KPS-u będzie BKS Visła Bydgoszcz lub LUK Politechnika Lublin. – Faza play-off jest czystą kartą, wszystko się tam może zdarzyć. Na pewno będziemy walczyli, mój zespół jest znany z dużej waleczności i mocnego charakteru. Wierzę w ten zespół, w tych chłopaków i to, że zajmiemy fajne miejsce na koniec tego sezonu. Jeszcze jest trochę grania przed nami – powiedział trener Mateusz Grabda.

Szkoleniowiec zespołu z Siedlec docenił ambitną postawę rywala, ale chwalił tez swoich podopiecznych. – Drużyna Krispolu Września postawiła trudne warunki. Grała bardzo dobrze w elemencie przyjęcia, zagrywki.  Ja się cieszę z tych dwóch punktów, chociaż nie zmienia to naszej sytuacji w tabeli zbyt wiele, ale przede wszystkim buduje to zespół.  Cieszy to, że kończymy fazę  zasadniczą zwycięstwem i to jest mega istotne, gratulacje dla Damiana Dobosza za statuetkę MVP,  gratulacje dla całej drużyny, ponieważ zagrała dobre zawody. Jestem dumny z tego, że postawiła kropkę nad „i” i zajmujemy 7. miejsce – przyznał Mateusz Grabda.O tym, kto będzie pierwszym rywalem KPS-u Siedlce w play-off zadecyduje czwartkowe stracie pomiędzy Visłą Bydgoszcz a LUK Politechniką Lublin. Siedlczanie zagrają z przegranym z tego pojedynku. – Czekamy teraz na to, co się wydarzy w czwartek w pojedynku  pomiędzy zespołami z Lublina i Bydgoszczy.  Faza play-off jest czystą kartą, wszystko się tam może zdarzyć. Na pewno będziemy walczyli, mój zespół jest znany z dużej waleczności i mocnego charakteru. Wierzę w ten zespół, w tych chłopaków i to, że zajmiemy fajne miejsce na koniec tego sezonu. Jeszcze jest trochę grania przed nami – zakończył Grabda.

źródło: inf. własna, KPS Siedlce - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę