Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Grabda: Naprawdę potrzebowaliśmy punktów

Mateusz Grabda: Naprawdę potrzebowaliśmy punktów

fot. Mateusz Bosiacki - tauron1liga.pl

KPS Siedlce pokonał ZAKSĘ Strzelce Opolskie 3:0 w ramach 17. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. – Przez całe spotkanie utrzymaliśmy równy poziom – powiedział Mateusz Grabda, trener siedlczan.

Za drużyną z Siedlec bardzo dobre, a przede wszystkim równe spotkanie na pierwszoligowych parkietach. Siedlczanie bez starty seta przed własną publicznością pokonali ekipę z Opolszczyzny. – Bardzo się cieszę z tych trzech punktów. Można powiedzieć, że jesteśmy w środku sezonu. Zaczęliśmy trzecią rundę i naprawdę potrzebowaliśmy tych punktów. Udało się nam wygrać 3:0. Ważne, że przez całe spotkanie utrzymaliśmy równy poziom. Jeśli chcemy się liczyć w walce o coś więcej w dalszej części sezonu, musimy zbierać punkty. Myślę, że ten pojedynek pozwolił nam mentalnie wrócić do dobrej gry. Mam nadzieję, że przed nami kolejne dobre spotkania – powiedział Mateusz Grabda.Co zdaniem szkoleniowca było kluczem do zwycięstwa? – W każdym elemencie zagraliśmy dobrze. Zawodnicy zachowali równy poziom od zagrywki przez przyjęcie, a kończąc na ataku – zauważył sternik KPS-u. W tym sobotnim pojedynku bardzo dobrze zaprezentował się nowy gracz siedleckiej drużyny – Wiktor Mielczarek. – Cieszę się z jego postawy. Długo szukaliśmy przyjmującego. Jestem zadowolony, że opcja z Wiktorem mówiąc przysłowiowo wypaliła. To zawodnik, który po okresie gry w juniorach w Olsztynie, po prostu zniknął z mapy polskiej siatkówki. Cieszę się, że wrócił do Polski i może pokazać się szerszej publiczności w barwach KPS-u Siedlce. To rokujący gracz. Mocno w niego wierzę. Jestem przekonany, że może grać jeszcze lepiej – podkreślił Grabda.

Kolejne ligowe starcie KPS Siedlce rozegra 15 stycznia również we własnej hali. Podejmie tego dnia Olimpię Sulęcin. – Teraz czekamy na mecz z Olimpią. Staramy się jak najlepiej do tego przygotować. Sulęcinianie w tym sezonie wielokrotnie już pokazali, że potrafi grać w siatkówkę. Mają bardzo dobrą atmosferę w zespole. W sobotę spotkają się dwie dobre i fajne drużyny, które potrafią grać dobrą siatkówkę. Mam nadzieję, że to spotkanie rozstrzygniemy na swoją korzyść i utrzymamy równy poziom – zakończył Grabda.

źródło: KPS Siedlce - Facebook, tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę