Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Grabda: Krispol postawił nam trudne warunki

Mateusz Grabda: Krispol postawił nam trudne warunki

fot. Mateusz Bosiacki - tauron1liga.pl

– To był najtrudniejszy mecz jaki do tej pory graliśmy. Wiedziałem, że musimy zagrać na 110%, aby pokonać dobrze dysponowany zespół z Wrześni. Bardzo cieszę się z tych dwóch zdobytych punktów, ponieważ drużyna Krispolu postawiła nam bardzo trudne warunki – powiedział Mateusz Grabda, trener KPS-u Siedlce.

Trwa dobra passa siatkarzy KPS-u Siedlce. Mimo że we Wrześni przegrywali już z miejscowym Krispolem 1:2, to zdołali odwrócić losy meczu i triumfować w tie-breaku. Już przed spotkaniem spodziewali się jednak ciężkiej przeprawy. – Przed meczem powiedziałem zawodnikom, że będzie to najtrudniejszy mecz jaki do tej pory graliśmy. Wiedziałem, że musimy zagrać na 110%, aby pokonać dobrze dysponowany zespół z Wrześni. Bardzo cieszę się z tych dwóch zdobytych punktów, ponieważ drużyna Krispolu postawiła nam bardzo trudne warunki. Chłopcy zostawili wiele serca i potu wylanego na boisku. Mogę śmiało powiedzieć, że ten mecz mógł podobać się kibicom, którzy licznie przybyli do hali – powiedział Mateusz Grabda, szkoleniowiec KPS-u.Po raz kolejny liderem zespołu z Siedlec był Adam Lorenc, który w meczu przeciwko swojemu byłemu klubowi zapisał na swoim koncie 31 punktów. Jednak trener gości pochwalił cały zespół. – Wielkie brawa należą się całej drużynie oraz Adamowi Lorencowi, który zdobył kolejną nagrodę MVP. Były fantastyczne zmiany młodych chłopaków – Dawida Pawluna, Mateusza Borkowskiego, debiut Adriana Markiewicza na parkietach TAURON 1. Ligi – dodał Grabda.

Siedlczanie bardzo dobrze weszli w nowy sezon. Po trzech rozegranych meczach mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Jednak na razie nie patrzą w tabelę, a już skupiają się na starciu z beniaminkiem ze stolicy, które będzie dla nich pierwszym zagranym przed własną publicznością. – Mamy powody do radości. Wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, ale myślami już jesteśmy przy czwartkowym pojedynku z Legią Warszawa. Jest to bardzo trudny rywal. Będziemy musieli mocno walczyć z nim o zwycięstwo, ale zagramy u siebie. Mam nadzieję, że kibice licznie przybędą do hali, aby nas dopingować – zakończył Mateusz Grabda.

źródło: KPS Siedlce - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę