Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Mateusz Bieniek: Memoriał to przedsmak emocji mistrzostw świata

Mateusz Bieniek: Memoriał to przedsmak emocji mistrzostw świata

fot. Klaudia Piwowarczyk

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera dla reprezentacji Polski jest zawsze decydującym sprawdzianem przed docelową imprezą w danym roku. Tym razem biało-czerwoni zweryfikują swoją dyspozycję przed mistrzostwami świata, a ich rywalami będą Irańczycy, Serbowie i Argentyńczycy. – Będziemy mieli przedsmak atmosfery, jaka czekać nas będzie podczas mistrzostw, liczymy na super doping i pełne hale, a my się postaramy o dobre rezultaty. Liczę, że będziemy w dobrej dyspozycji – przyznał Mateusz Bieniek.

W czwartek rozpocznie się Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, rywalami podopiecznych Nikoli Grbicia będą kolejno Irańczycy, Argentyńczycy i Serbowie. – Ostatni nasz sprawdzian przed mistrzostwami świata, mocni przeciwnicy i zobaczymy, w jakiej jesteśmy dyspozycji, więc nie pozostaje nic innego jak tylko grać. Będziemy mieli przedsmak atmosfery, jaka czekać nas będzie podczas mistrzostw, liczymy na super doping i pełne hale, a my się postaramy o dobre rezultaty. Liczę, że będziemy w dobrej dyspozycji – skomentował Mateusz Bieniek.Choć bez wątpienia mistrzostwa świata to kluczowa impreza, Polacy do wszystkiego podchodzą zadaniowo i jak na razie myślą o tym, co ich czeka w najbliższych godzinach. – Mistrzostwa świata to najważniejsza impreza w tym roku, więc wszystkie oczy są skupione na tym turnieju, zwłaszcza, że jest rozgrywany również w Polsce. Niemniej jednak skupiamy się na każdym pojedynczym spotkaniu, teraz mamy w głowach Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, chcemy go nie tylko wygrać, ale przede wszystkim dobrze się zaprezentować. Dalej jest to proces kreowania naszej gry, powoli ta świeżość, jeśli chodzi o naszą dyspozycję, będzie do nas przychodziła – stwierdził Kamil Semeniuk.

Przyjmujący przypomniał, że w grze biało-czerwonych wciąż mogą się pojawiać drobne niedoskonałości. – Poczekajmy na to pierwsze spotkanie w fazie grupowej na mundialu, mało kto widzi, jaki jest ten proces, jeśli chodzi o przygotowania i ile potu musimy wylać, by forma była na najwyższym poziomie. Te spotkania są kontrolne, więc nie na każdym będziemy w optymalnej formie, proszę nie oczekiwać, że na każdym sparingu będziemy w świetnej dyspozycji. Ta ma dopiero przyjść – dodał reprezentant.- Fajnie, że w ramach memoriału rozegramy trzy spotkania przed własną publicznością, bo to świetna okazja dla tych, którzy dopiero wchodzą do kadry, w tym oczywiście dla mnie, by się przyzwyczaić do tego dopingu, bo on jednak potrafi sparaliżować – zakończył.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę