Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maryna Mazenko siatkarką Roleskiego Grupy Azoty Tarnów

Maryna Mazenko siatkarką Roleskiego Grupy Azoty Tarnów

fot. Michał Szymański

W dość oryginalny sposób ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów podzieliła się informacją, że do drużyny dołączyła Maryna Mazenko. Klub posłużył się w tym celu zdjęciem zamieszczonym w mediach społecznościowych. Mazenko wcześniej występowała w ekipie z Legionowa, która została wycofana z rozgrywek.

W okolicach początku starcia Roleskiego Tarnów z MKS-em Kalisz w mediach społecznościowych ekipy z Tarnowa pojawiło się zdjęcie przedstawiające Marynę Mazenko w barwach zespołu. Zawodniczka otrzymała numer 23 i pojawiła się w składzie na piątkowe starcie. Co prawda nie znalazła się w wyjściowej szóstce, ale niedługo później dostała swoją szansę, aby pojawić się na boisku.Ukraińska środkowa bloku, która mierzy 188 centymetrów wzrostu i ma 24 lata, wcześniej występowała w IŁ Capital Legionovii Legionowo. Klub wycofał się jednak z rozgrywek, wobec czego siatkarka musiała szukać nowego zespołu. Jak się okazało – pozostała w polskiej TAURON Lidze.

 

źródło: inf. własna, Roleski Grupa Azoty Tarnów - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę