Ekipę Błażeja Krzyształowicza wzmocni Martyna Świrad. Radomska drużyna powoli kompletuje skład na zbliżające się rozrywki TAURON Ligi 2022/2023. Do tej pory klub ogłosił, iż w jego szeregach pozostają Natalia Murek, Reneta Biała, Agnieszka Adamek, Kornelia Moskwa oraz dołączają Krystyna Strasz, Paulina Zaborowska, Justyna Łukasik, Magdalena Damaske. Czas przedstawić kolejną siatkarkę, która będzie występowała w barwach E.Leclerc Moya Radomki Radom.
Środkowa mierzy 183 centymetry, a jej zasięg z wyskoku do ataku wynosi 308 cm. Jest reprezentantką Polski, a w kadrze zadebiutowała 30 czerwca 2020 roku w meczu z Czechami.
Siatkarską karierę seniorską rozpoczęła w Bielsku–Białej w 2017 roku i w tamtejszym klubie spędziła pięć sezonów. W ekstraklasie rozegrała 99 spotkań i zdobyła ponad 600 punktów.
Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi w sezonie 2022/2023




![Transfery siatkarskie 2026/2027 [02-05.06] – Kolejne rewelacje w Polskich klubach. Tydzień pełen emocji](https://siatka.org/wp-content/uploads/2026/02/52C0508-KATARZYNA-ZAROSLINSKA-KROL-375x250.jpg)




