Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Martyna Świrad: Mecze ze Szwajcarią dadzą odpowiedź, czy jesteśmy dobrze zgrane

Martyna Świrad: Mecze ze Szwajcarią dadzą odpowiedź, czy jesteśmy dobrze zgrane

fot. Michał Szymański

Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce przygotowuje się do czekających ją meczów towarzyskich ze Szwajcarią, które zostaną rozegrane w Łodzi. – Te spotkania dadzą nam odpowiedź w jakiej jesteśmy formie, jak przepracowałyśmy wspólnie okres przygotowań – stwierdziła Martyna Świrad.
Środkowa wspomniała o pierwszym okresie przygotowań. – Poprzedni okres jaki wspólnie spędziłyśmy razem był bardzo ciężki. Każda wolna chwila to tzw. okres na zresetowanie się, spotkanie się z przyjaciółmi, czy bliskimi – powiedziała siatkarka. Polki intensywnie przygotowują się do czekających je meczów towarzyskich ze Szwajcarią w Łodzi. – Liczę na to, że te mecze dadzą nam odpowiedź na to, czy dobrze przepracowałyśmy ten okres przygotowawczy, czy jesteśmy dobrze ze sobą zgrane, będziemy chciały wygrać te dwa mecze – oznajmiła Martyna Świrad.W podobnym tonie wypowiedziała się Oliwia Bałuk. – Potrzebna nam była świeżość, otrzymałyśmy dwa dni wolnego od treningów, cieszy mnie fakt, że ponownie mogłam wrócić do trenowania. Te dwa mecze z reprezentacją Szwajcarii będą podsumowaniem naszych wspólnych treningów, naszej współpracy, liczymy na dobry wynik i naszą postawę. Mam nadzieję że większość z nas będzie mogła liczyć na powołania do kadry w najbliższym czasie – zakończyła przyjmująca.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved