Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Martyna Łazowska: Idziemy w dobrą stronę

Martyna Łazowska: Idziemy w dobrą stronę

fot. Michał Szymański

Emocje, podekscytowanie, presja – te trzy słowa były kluczowe. I pokazanie swojej wartości po ostatnim spotkaniu – powiedziała rozgrywająca Martyna Łazowska po zwycięstwie nad CV Gran Canarią i awansie do kolejnej rundy Pucharu CEV.

W środę zagrałyście zupełnie inaczej. Od początku walczyłyście o każdą piłkę i „gryzłyście” parkiet. Jedyne do czego można się przyczepić to nieutrzymanie koncentracji w trzecim secie, ale to wy wygrałyście mecz a następnie złoty set.Martyna Łazowska:Cieszymy się z awansu. Chciałyśmy doprowadzić do złotego seta. Byłyśmy bardzo zdeterminowane. Wiedziałyśmy, że możemy wygrać spotkanie, że stać nas na to. To były główne myśli, które nami kierowały.

Zostałaś uznana najlepszą zawodniczką meczu. Miło patrzeć na tak dobrą grę i rozprowadzenie piłek w tym meczu.

– Dziękuję bardzo. Staram się nabierać doświadczenia. Myślę, że idę w dobrą stronę, ale przyszłe mecze to pokażą.

Teraz trzeba się cieszyć z awansu do kolejnej rundy Pucharu CEV. Chociaż z tyłu głowy już macie ligowe spotkania. Zaczynamy rundę rewanżową.

– Jesteśmy zdeterminowane po ostatnim spotkaniu. Nie pokazałyśmy tego, co potrafimy. Jeśli zrobimy to, co dzisiaj na boisku to wygramy następny mecz.

Gra jeszcze trochę faluje. W lidze musicie odrabiać punkty, ale macie też swoje powody do radości jak kolejna runda Pucharu CEV czy półfinał Pucharu Polski.

– Cele poza ligą osiągamy i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowolone. Idziemy w dobrą stronę. Jeśli chodzi o ligę – stać nas na więcej. Mam nadzieję, że w najbliższych meczach to pokażemy.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę