Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Martyna Kłoda i Daria Wąsik opuszczają Uni Opole

W zespole beniaminka TAURON Ligi, ekipie Uni Opole doszło do pierwszych ruchów kadrowych. Zespół z Opola opuściły Daria Wąsik i Martyna Kłoda.

Przypomnijmy, że ekipa z Opola po raz pierwszy w swojej historii  awansowała do rozgrywek ekstraklasy. W opolskiej drużynie doszło do pierwszych decyzji kadrowych.  Z klubu odeszła młoda rozgrywająca Daria Wąsik, która przez niemal cały sezon pełniła rolę zmienniczki. Uni nie przedłużył również kontraktu z przyjmującą Martyną Kłodą. Dla tej ambitnej zawodniczki miniony sezon był debiutem na siatkarskich parkietach. Jej specjalnością wcześniej była siatkówka plażowa.Uni Opole czeka na zakończenie audytu, który ma ocenić, czy zespół może wystartować w TAURON Lidze. Włodarze klubu są już po wizytacji władz Polskiej Ligi Siatkówki, złożyli wszystkie wymagane dokumenty, a decyzję mają poznać do 25 czerwca. Wtedy też zapewne kibice Wilczyc z Opola dowiedzą się więcej o następnych ruchach kadrowych w drużynie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze

źródło: inf. własna, Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę