Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Martyna Grajber: Zaprezentowałyśmy cały wachlarz naszych możliwości

Martyna Grajber: Zaprezentowałyśmy cały wachlarz naszych możliwości

fot. Michał Szymański

Grupa Azoty Chemik Police w czwartym meczu finałowym z Developresem SkyRes Rzeszów odniósł trzecie zwycięstwo, pokonując rywalki 3:1. Tym samym policzanki zdobyły mistrzostwo Polski po raz dziewiąty w historii klubu. – Bardzo się cieszymy, że udało się to zamknąć w czterech spotkaniach – przyznała Martyna Grajber.

Finałowa rywalizacja była dla obu ekip niezwykle wyczerpująca, w trzech wcześniejszych meczach zwycięzcę wyłaniał tie-break. – Mam wrażenie, że gdyby był jeszcze piąty mecz, to ktoś by po drodze padł, więc chciałyśmy tego uniknąć – śmiała się po meczu Martyna Grajber, przyjmująca i kapitan Chemika. – Bardzo się cieszymy, że udało się to zamknąć w czterech spotkaniach – dodała.Spotkanie w Policach również było niezwykle wyrównane, a o wyniku trzech setów decydowała zacięta końcówka. Czwartą partię zdominowały już jednak policzanki. – Myślę, że to, że nie straciłyśmy wiary, było naszą siłą. Wierzyłyśmy do końca, że znowu będziemy triumfować i mam nadzieję, że parę osób cofnie słowa, które wypowiedziały w połowie sezonu – powiedziała Grajber. – Zaprezentowałyśmy cały wachlarz naszych możliwości i pokazałyśmy, że chcemy wygrać ten mecz. W tym spotkaniu to my o wiele bardziej chciałyśmy i parłyśmy w stronę zwycięstwa – stwierdziła kapitan mistrzyń Polski.

Zespół z Polic źle rozpoczął sezon, a w jego trakcie musiał mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu – kilka razy był na kwarantannie, a do tego kilka kluczowych zawodniczek w trakcie rozgrywek odniosło poważne kontuzje. W fazie play-off podopieczne trenera Ferhata Akbasa przezwyciężyły już jednak problemy i zaprezentowały się znakomicie. – Bardzo się cieszymy, szczególnie, że nasz sezon był usłany wzlotami i upadkami. Wiele kontuzji, wiele nieporozumień, dlatego cieszymy się, że potrafiłyśmy wszystko ułożyć wspólnie i jako zespół w tym meczu zdobyć mistrzostwo – podkreśliła Paulina Maj-Erwardt, libero Chemika. – Byłyśmy bardzo zmotywowane do wygrania tego meczu, nie traktowałyśmy ewentualnego piątego jako buforu bezpieczeństwa. Traktowałyśmy to spotkanie jako ostatni możliwy cel do osiągnięcia – przyznała siatkarka.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę