Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Martyna Grajber odchodzi z Chemika

Martyna Grajber odchodzi z Chemika

fot. Michał Szymański

Pierwsze wieści o zmianach w składzie napływają z Grupy Azoty Chemik Police. Jego barw w przyszłym sezonie nie będzie broniła już Martyna Grajber, która w klubie z Polic spędziła trzy ostatnie lata.

Martyna Grajber dołączyła do Chemika w sezonie 2018/2019. Od dwóch lat pełniła funkcję kapitana polickiego zespołu. Z Chemikiem wywalczyła 3 Puchary Polski, 2 mistrzostwa i Superpuchar Polski. Była jednym z defensywnych filarów zachodniopomorskiej ekipy. W minionym sezonie wystąpiła w 27 spotkaniach, w których wywalczyła 145 punktów, w tym 9 w polu serwisowym, 15 w bloku, a pozostałe w ataku, w którym jej skuteczność na przestrzeni całych rozgrywek wyniosła 31%.– Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone lata. Jestem pewna, że zebrało się więcej wspomnień pozytywnych, a negatywne szybko zapomnimy. Dziękuję kibicom, prezesowi, sztabowi, pracownikom. Jestem przekonana, że dojrzałam jako zawodniczka, ale i jako człowiek. To były dobre 3 lata – powiedziała Martyna Grajber.

Zobacz również
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: chemik-police.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę