Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Wellna zawodniczką #VolleyWrocław

Marta Wellna zawodniczką #VolleyWrocław

fot. Michał Szymański

Marta Wellna, która od początku sezonu reprezentowała barwy PTPS-u Piła, nie pojechała już z tym zespołem na poniedziałkowy mecz do Kalisza. Właśnie w poniedziałek została oficjalnie nową siatkarką drużyny z Wrocławia, gdzie ma zastąpić Paulę Słonecką. To kolejna siatkarka PTPS-u, która odeszła z klubu w trakcie sezonu.

#VolleyWrocław potwierdził, że kontuzja, jakiej niedawno uległa Paula Słonecka jest groźna. Zawodniczka po zerwaniu więzadeł krzyżowych nie pojawi się już na boisku w tym sezonie. Klub natychmiast rozpoczął poszukiwanie zastępstwa.Wybór padł na Martę Wellnę, która ten sezon rozpoczęła w barwach PTPS-u Piła. Urodzona w Pile 32-letnia przyjmująca grała w swojej karierze już w Sparcie Złotów, pierwszoligowym PSPS Chemiku Police, Zawiszy Sulechów, Sokole Chorzów i Wiśle Warszawa. W 2018 roku przeniosła się do BKS-u Bielsko-Biała, gdzie spędziła dwa sezony. Z Podbeskidzia wróciła do rodzinnej Piły, jak widać jednak nie miała żadnego problemu, by rozwiązać obowiązującą umowę z PTPS-em.

Wellna to już druga siatkarka, która odchodzi z pilskiej drużyny w trakcie sezonu. Wcześniej rozgrywająca Sylwia Kucharska przeniosła się do MKS-u Kalisz, a z naszych informacji wynika, że to może nie być koniec rozbioru zespołu z Piły.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved