Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Wellna: Żałuję, że sezon dla nas się już skończył

Marta Wellna: Żałuję, że sezon dla nas się już skończył

fot. Michał Szymański

– Bardzo chciałyśmy wygrać te dwa mecze. Tanio skóry w nich nie sprzedałyśmy, bo dwa razy było po 2:3. Odczuwamy bardzo duży niedosyt, bo wiemy, że to dziewiąte miejsce było w naszym zasięgu – przyznała Marta Wellna, przyjmująca #VolleyWrocław.

Siatkarki #VolleyWrocław zmagania w sezonie 2020/2021 zakończyły na dziesiątej pozycji. Na jego koniec w dwumeczu okazały się słabsze od bydgoskiego Pałacu. Nie ukrywały, że nie tak wyobrażały sobie końcówkę rozgrywek. – Bardzo chciałyśmy wygrać te dwa mecze. Tanio skóry w nich nie sprzedałyśmy, bo dwa razy było po 2:3. Odczuwamy bardzo duży niedosyt, bo wiemy, że to dziewiąte miejsce było w naszym zasięgu – przyznała Marta Wellna, przyjmująca dolnośląskiej drużyny.Do Wrocławia przeniosła się ona w połowie sezonu, wcześniej bowiem reprezentowała PTPS Piła. – Bardzo żałuję, że sezon dla nas się już skończył. Do Wrocławia trafiłam w połowie sezonu. Stworzyłyśmy z dziewczynami naprawdę świetny team. Nie chcę się wzruszać, ale jestem tego bliska. Bardzo fajnie pracowało mi się z dziewczynami. Niestety, trochę zabrakło nam punktów, abyśmy mogły być wyżej i udowodnić, że potrafimy więcej – przyznała skrzydłowa #Volley’a.

Podopieczne Dawida Murka napsuły sporo krwi wielu rywalkom, ale często nie potrafiły przypieczętować wygranej. Podobnie było w potyczkach z Pałacem, któremu dwukrotnie w batalii o dziewiąte miejsce uległy w tie-breaku. – Pięciosetowe pojedynki pokazują, że potrafimy walczyć i grać w siatkówkę, ale jednak czegoś nam zabrakło. Musimy nad tym pracować, aby tego czegoś nie brakowało w przyszłości. Teraz musimy już myśleć o nowym sezonie i pracować dalej – zaznaczyła Wellna.

W TAURON Lidze wciąż trwa walka o medale, a drużyny z niższych miejsc przechodzą okres roztrenowania i myślami wybiegają już do kolejnego sezonu. – Zakończyłyśmy rozgrywki ligowe, ale przed nami roztrenowanie. Musimy trzymać się w ryzach, bo kolejny sezon już niedługo. Zaczynamy powoli już o nim myśleć. Teraz mamy czas na to, aby pracować nad swoimi brakami. Jest dużo pracy do zrobienia, a ten czas można na nią wykorzystać – zakończyła Marta Wellna.

źródło: #VolleyWrocław - YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę