Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Wellna: Mimo wszystko można być zadowolonym z punktu

Marta Wellna: Mimo wszystko można być zadowolonym z punktu

fot. Łukasz Krzywański

– Trudno się cieszyć po przegranym meczu. Patrząc jednak na to, które miejsce zajmujemy w tabeli, a gdzie jest Developres i jakie ma cele i skład, to z tego punktu można mimo wszystko być zadowolonym – powiedziała po przegranej 2:3 z Developresem Rzeszów Marta Wellna. Na zakończenie fazy zasadniczej wrocławianki zmierzą się z Grot Budowlanymi Łódź.

 – Było dużo walki w tym meczu, dużo podbitych piłek, długich akcji. Rywalki maja dużą siłę ognia i chwała nam za to, że potrafiłyśmy podbijać piłki w obronie.  Cieszy też, że kiedy robimy zmiany, to kolejne zawodniczki wchodząc na boisko dają z siebie wszystko i są wartością dodaną – powiedziała Wellna.  We wtorek wrocławianki zmierzą się na zakończenie fazy zasdniczej z zespołem z Łodzi. – Przed nami mecz z Grot Budowlanymi i na razie nie wybiegamy jeszcze w przyszłość. Robimy swoją robotę i mamy nadzieję na dobry wynik w Łodzi – powiedziała siatkarka.

Marta Wellna do zespołu dołączyła w trakcie sezonu przychodząc z Piły. – Bardzo szkoda, że ten sezon już się kończy, bo niestety bardzo późno, ale stworzyliśmy bardzo fajną drużynę z trenerem Murkiem i ze mną jako nową zawodniczką.  Czujemy się ze sobą coraz lepiej, tylko szkoda, że zaczyna brakować nam czasu i sezon się już kończy – powiedziała.  – Mam nadzieję, że jeszcze powalczymy o to, co w tym momencie jest dla nas jeszcze do osiągnięcia, czyli o to 9. miejsce, żeby sezon optymistycznym akcentem zakończyć  ten sezon. Dobrze trenujemy, jesteśmy zaangażowane na każdym treningu. Między nami jest chemia, dobra atmosfera i nie chodzi tutaj tylko o nas zawodniczki, ale także o sztab. To wszystko zaczyna funkcjonować na dobrym poziomie, każdy wie co ma robić i daje od siebie maksa – zakończyła Wellna.

źródło: #VolleyWrocław - YouTube, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę