Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mark Lebedew zastąpił Krzysztofa Janczaka w eWinnner Gwardii

Mark Lebedew zastąpił Krzysztofa Janczaka w eWinnner Gwardii

fot. Klaudia Piwowarczyk

Szósta drużyna I ligi mężczyzn ma nowego szkoleniowca. Z eWinner Gwardii Wrocław zwolniono Krzysztofa Janczaka, natomiast jego obowiązki przejął, dobrze znany z prowadzenia plusligowych drużyn, Mark Lebedew.

Wrocławski zespół obecnie plasuje się na szóstym miejscu w tabeli I ligi mężczyzn. Na koncie ma 12 wygranych i 10 porażek. W 2021 roku wrocławscy siatkarze zanotowali pięć przegranych spotkań oraz dwa zwycięstwa. W klubie postawiono na zmiany, a eWinner Gwardia wydała oświadczenie.Zarząd klubu eWinner Gwardia Wrocław informuje o zwolnieniu z wypełnienia obowiązków związanych z rolą pierwszego szkoleniowca trenera Krzysztofa Janczaka.

Obowiązki I trenera zespołu występującego w TAURON 1. Lidze przejmuje dotychczasowy trener koordynator eWinner Gwardia Wrocław, Mark Lebedew. Krzysztofowi Janczakowi dziękujemy za wkład merytoryczny oraz sportowy w prowadzenie zespołu na przestrzeni 1,5 sezonu pierwszoligowych występów wrocławskiej drużyny.

Krzysztof Janczak był trenerem wrocławskiego zespołu od maja 2019 roku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę