Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły: Znamy swoje możliwości

Mariusz Wlazły: Znamy swoje możliwości

fot. Giganci Siatkówki

Trefl Gdańsk powoli wznawia treningi po wykryciu koronawirusa w ekipie i okresie długiej kwarantanny. W drużynie nie widać optymizmu. – Nie oczekiwałbym zbyt dużo. Jesteśmy na początku przygotowań i dopiero zaczęliśmy trenować – mówił nowy kapitan Gdańskich Lwów Mariusz Wlazły podczas turnieju Tauron Giganci Siatkówki.

W ostatni weekend sierpnia Gdańskie Lwy znajdują się w Kępnie, gdzie odbywa się charytatywny turniej Tauron Giganci Siatkówki. W sobotę zespół Winiarskiego rozegra mecz z PGE Skrą Bełchatów, a w niedzielę wystąpi w finale lub spotkaniu o 3. miejsce. W ekipie nie widać jednak optymizmu.Nie oczekiwałbym zbyt dużo. Jesteśmy na początku przygotowań i chwilę temu zaczęliśmy trenować. Dopiero w tym tygodniu dołączyło do nas wielu zawodników. Jest jeszcze kilku, którzy dalej są w kwarantannie – mówił Mariusz Wlazły, dodając, że Trefl traktuje turniej w Kępnie jako „możliwość pogrania i przypomnienia sobie siatkówki”.

Każdy z nas jest ambitny i ta wola walki nie będzie pozwalała przejść obok meczu na spokojnie, ale znamy swoje możliwości  – dodał atakujący.

Cały artykuł w serwisie Polsatu Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved