Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły: Nie brakuje nam cierpliwości

Mariusz Wlazły: Nie brakuje nam cierpliwości

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i fajnie zagraliśmy na siatce. Wielokrotnie utrudnialiśmy atak drużynom z Radomia i Olsztyna. To bardzo cieszy. Dobrze zajmowaliśmy też miejsca w obronie, gdzie szukaliśmy piłki. To są elementy, których na co dzień się nie zauważa, a one robią różnicę w siatkówce. Nie tylko zagrywka, która ustawia pewne rzeczy, ale również defensywa, która pokazuje, że zespół charakteryzuje się większą cierpliwością. Na razie nam jej nie brakuje, ale codziennie na treningach nad nią pracujemy – powiedział po turnieju w Suwałkach Mariusz Wlazły. 

 Grę swojej drużyny skomentował również trener Ślepska Malow Suwałki Dominik Kwapisiewicz.Brakuje nam powtarzalności, brakuje nam treningu w pełnym składzie. Zrobiliśmy jeden taki trening i zaraz wypadł nam Paweł Halaba i Cezary Sapiński. Sanchez tak naprawdę z marszu wszedł w tę drużynę. Mamy jeszcze dwa tygodnie i musimy je wykorzystać najlepiej jak potrafimy, żeby koneksje pomiędzy rozgrywającym, a poszczególnymi sektorami były jak najlepsze. Gramy całkiem dobrze w bloku i przyjęciu. Cieszy, że po laniu w trzecim secie, potrafiliśmy w czwartym wstać i walczyć. To jest taki mały punkt zaczepienia i postaramy się budować tę naszą grę przez szybkie rozegranie. 

Krótko postawę Czarnych Radom podsumował z kolei Wiktor Nowak.Myślę, że jeszcze się docieramy. Do ligi wszystko będzie dobrze – zostało jeszcze dwa tygodnie. Wszystko idzie w dobrą stronę, kryzysy się zdarzają, ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej. 

źródło: inf. własna, Ślepsk Suwałki - materiały prasowe

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę