Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły coraz bliżej gry w Treflu Gdańsk

Mariusz Wlazły coraz bliżej gry w Treflu Gdańsk

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Rozpoczęliśmy budowanie składu na przyszły sezon. Na chwilę obecną nie ogłaszamy żadnych transferów. Po zakończeniu i sfinalizowaniu kontraktów będziemy ogłaszali nazwiska nowych zawodników, którzy zagrają w Gdańsku – powiedział prezes Trefla Dariusz Gadomski.

Jednym z hitów transferowych miałoby być pozyskanie Mariusza Wlazłego, który grał 17 lat w PGE Skrze Bełchatów. – Chcemy pozyskać Mariusza, ale ze względu na epidemię koronawirusa wstrzymaliśmy wszystkie rozmowy transferowe – mówił kilkanaście dni temu prezes klubu Dariusz Gadomski. W dniu dzisiejszym odbyły się w Gdańsku rozmowy dotyczące budżetu na przyszły sezon i znad morza płynie pozytywny przekaz. – Rada Nadzorcza pochyliła się nad budżetem i dostaliśmy zielone światło do finalizowania prowadzonych rozmów transferowych – mówi nam Gadomski. Pytany, czy to oznacza, że Wlazły niebawem zostanie zawodnikiem Trefla ucina spekulacje: – Bez komentarza. Wracamy do negocjacji z zawodnikami i dopiero po ich zakończeniu będziemy ogłaszali transfery – stwierdził sternik gdańskiego klubu.Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo hitowy transfer dojdzie do skutku a wieloletni lider PGE Skry znowu będzie pracował z przyjacielem z kadry i bełchatowskiego klubu Michałem Winiarskim. „Winiar” od roku jest trenerem gdańskich „Lwów” i z otwartymi ramionami przywita przyjaciela. O innych transferach Trefla jest na razie cicho, ale gdańszczanie muszą być ofensywni na rynku transferowym, bo z klubu odejdzie przynajmniej trzech czołowych siatkarzy. Atakujący Bartosz Filipiak zostanie zawodnikiem PGE Skry Bełchatów, Paweł Halaba zwiąże się z Aluronem CMC Zawiercie, a środkowy Wojciech Grzyb zakończył karierę.

Zobacz również:
Lista transferowa w PlusLidze

źródło: sport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę