Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Mariusz Sordyl powraca na trenerską ławkę

Mariusz Sordyl powraca na trenerską ławkę

fot. fenerbahce.org

Trener Mariusz Sordyl po rocznej przerwie powraca na trenerską ławkę. Tym razem będzie on trenerem ukraińskiej drużyny Epitsener Podoliany. Ekipa ta w ostatnim sezonie została wicemistrzem Ukrainy. 

Polski trener powrócił na trenerską ławkę po rocznej przerwie. Pod wodzą Mariusza Sordyla tureckie Fenerbahçe HDI Sigorta w 2019 roku zdobyło tytuł mistrza Turcji po siedmioletniej przerwie. Z tym samym klubem zapisał na swoje konto Puchar Turcji. Po zakończeniu sezonu Sordyl został zwolniony z Fenerbahce.Jeśli chodzi o Epitsentr, to działacze tego klubu zamierzają zakończyć dominację VK Barkom Każany na Ukrainie. Dlatego zaczęli budować skład złożony z najlepszych siatkarzy reprezentacji kraju, do którego wkrótce dołączą również zagraniczni gracze. O tym, jak poważny jest  plan Epitsentr, świadczy fakt, że do tego zespołu dołączyli dwaj podstawowi zawodnicy Barkomu – środkowi bloku Jurij Semeniuk i Maksym Drozd.

Przypomnijmy, że polski szkoleniowiec ma na swoim koncie również tytuł mistrza Rumunii, brązowy medal oraz puchar tego kraju wywalczony z Remat Zalau. Ponadto jako pierwszy szkoleniowiec ma na swoim koncie brązowy medal z AZS-em Olsztyn.

źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę