Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mariusz Marcyniak: Spodziewamy się trudnego pojedynku

Mariusz Marcyniak: Spodziewamy się trudnego pojedynku

W meczu 8. kolejki I ligi siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz wywiązali się z roli faworyta i pokonali ZAKSĘ Strzelce Opolskie 3:0. – Cieszymy się, że wygraliśmy 3:0. Taki był zamiar, żeby zdobyć pełną pulę punktów i fajnie, że od początku do końca trzymaliśmy zaangażowanie, skupienie i udało się odnieść zwycięstwo za trzy punkty – powiedział MVP spotkania Mariusz Marcyniak.

BKS Visła Bydgoszcz kontynuuje zwycięską passę. W sobotę bydgoszczanie podejmowali ZAKSĘ Strzelce Opolskie. Podopieczni trenera Ogonowskiego wygrali ten mecz 3:0. – Cieszymy się, że wygraliśmy 3:0. Taki był zamiar, żeby zdobyć pełną pulę punktów i fajnie, że od początku do końca trzymaliśmy zaangażowanie, skupienie i udało się odnieść zwycięstwo za trzy punkty – powiedział MVP spotkania Mariusz Marcyniak.

Tylko w pierwszym secie przyjezdni zdołali zdobyć więcej niż 20 punktów. – Przez dwa pierwsze sety ZAKSA się postawiła. To młode chłopaki, praktycznie w składzie mają dwudziestolatków, dwudziestodwulatków, jeden doświadczony chłopak. Ale te dwa sety moim zdaniem grali przyzwoicie. W trzecim wiadomo, poszła seria i trochę głowę spuścili – powiedział po meczu trener bydgoszczan Marcin Ogonowski. – Wiadomo jaka jest sytuacja, gramy bez publiczności, żeby się motywować, nakręcać nieważne z kim gramy. Takie mecze są najcięższe, bo wiadomo, jesteśmy lepszą drużyną, ale to trzeba po prostu pokazać na boisku – dodał szkoleniowiec BKS-u Visły Bydgoszcz.

Bydgoszczanie nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek, już we wtorek rozegrają we własnej hali zaległy mecz 4. kolejki I ligi, w którym podejmą BBTS Bielsko-Biała. Obie drużyny dotychczas nie zaznały porażki. BBTS wygrał 7 meczów i zapisał na swoim koncie 20 punktów, zaś BKS Visła rozegrała o dwa spotkania mniej i zgromadziła 14 oczek. – Następny mecz przed nami. Wiemy, kto przyjeżdża, wiemy, z kim gramy i wiadomo, że jak zawsze będziemy robili wszystko żeby wygrać, ale spodziewamy się trudnego pojedynku i zobaczymy we wtorek jak to będzie. Będziemy się starać, żeby zgarnąć pełną pulę, ale przyjeżdża do nas BBTS, który w tym roku jeszcze nie przegrał żadnego meczu. Myślę, że na pewno będzie ciekawie – opowiedział środkowy bydgoskiego zespołu.

źródło: BKS Visła Bydgoszcz - Facebook, opr. własne