Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Maria Stenzel zostaje w Budowlanych Łódź

fot. Michał Szymański

Maria Stenzel dołączyła do Grot Budowlanych Łódź w 2018 roku. Libero podpisała wówczas kontrakt, który obowiązywał przez dwa sezony. Teraz, siatkarka zdecydowała się przedłużyć umowę. – Dobrze się tutaj czuję i realizuję, podoba mi się projekt odmłodzenia drużyny. Myślę, że możemy stworzyć bardzo ciekawy team, z dobrą atmosferą i dobrymi wynikami – przyznała reprezentacyjna libero.

Maria Stenzel szybko stała się filarem zespołu oraz zdecydowaną liderką, która potrafiła zmotywować drużynę w najtrudniejszych momentach. Zatrzymanie jej w Grot Budowlanych było jednym z priorytetów klubu.Wraz z Grot Budowlanymi reprezentacyjna libero wywalczyła Superpuchar Polski 2018 oraz wicemistrzostwo Polski. Obecnie Stenzel przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Nasza kadra rozegra w Wałbrzychu dwa sparingi z Czeszkami.

– Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu z Grot Budowlanymi Łódź. Dobrze się tutaj czuję i realizuję, podoba mi się projekt odmłodzenia drużyny. Myślę, że możemy stworzyć bardzo ciekawy team, z dobrą atmosferą i dobrymi wynikami. Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia – powiedziała Maria Stenzel.

– Jestem szczęśliwy, że Marysia zagra w naszym klubie kolejny sezon. Jak pokazują wszystkie statystki była najlepsza na pozycji libero w minionych rozgrywkach. Jest numerem jeden reprezentacji Polski. Marysia była najlepsza na pozycji libero nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Wiem, że miała wiele ofert. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że wybrała nasz klub. To będzie trzeci sezon Mery w naszych barwach – powiedział prezes Marcin Chudzik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved