Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marcin Wojtowicz: Musimy ciężko pracować

Marcin Wojtowicz: Musimy ciężko pracować

fot. Michał Szymański

– Musimy ciężko pracować, aby wygrać mecze. Nasza postawa w spotkaniu przeciwko MKS-owi Kalisz była dobra, ale przeciwnik był lepszy od nas – powiedział Marcin Wojtowicz szkoleniowiec beniaminka ze Świecia.

Joker Świecie przegrał z MKS-em Kalisz 1:3, była to trzecia porażka beniaminka. Świecianki zaprezentowały się lepiej niż w przegranych meczach z ŁKS-em Commercecon Łódź oraz Developresem SkyRes Rzeszów.– W meczu z MKS-em Kalisz zagrałyśmy dużo lepiej niż w dwóch poprzednich spotkaniach, które przegrałyśmy dosyć wyraźnie. Nasza postawa w meczu z kaliszankami może nas napawać optymizmem. W całym spotkaniu popełniłyśmy zbyt dużą ilość błędów własnych (26 – przyp. red.). Będziemy chciały wygrać kolejne mecze, jednak musimy się ustrzec własnych błędów, popełniamy ich zbyt dużo – powiedziała kapitan Jokera Katarzyna Wenerska.

W podobnym tonie wypowiedział się szkoleniowiec Jokera. – Wyeliminowaliśmy większość naszych mankamentów, zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż w dwóch poprzednich meczach. Dziewczyny walczyły, podjęły walkę i włożyły dużo serca w to, co robiły na boisku. Niestety nie udało nam się wygrać z drużyną z Kalisza, która była lepsza od nas. Z każdym przeciwnikiem chcemy zdobywać punkty, zdajemy sobie sprawę, że kolejny zespół z którym przyjdzie nam się mierzyć – Legionovia – jest mocny. Musimy ciężko pracować i musimy podchodzić do każdego meczu tak, jak do spotkania z MKS-em Kalisz – zakończył Marcin Wojtowicz.

źródło: joker-swiecie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved