Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Mierzejewski: Jak zawsze wyjdziemy i będziemy grać o zwycięstwo

Marcin Mierzejewski: Jak zawsze wyjdziemy i będziemy grać o zwycięstwo

fot. indykpolazs.pl

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn będzie to ostatni mecz fazy zasadniczej. W poniedziałek, 8 marca, akademicy z Kortowa zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Początek spotkania o godzinie 20:30. – Jak zawsze wyjdziemy i będziemy grać o zwycięstwo. Wiadomo, że Resovia Rzeszów to mocna, dobra drużyna, mająca w swoim składzie dobrych zawodników, natomiast na pewno nie położymy się, tym bardziej, że w naszej kochanej Uranii gramy trochę lepiej niż na wyjazdach – powiedział Marcin Mierzejewski.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn nie będą miło wspominać wyjazdu do Katowic. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Daniela Castellaniego, w bardzo ważnym spotkaniu w kontekście play-off, ulegli GKS Katowice 1:3. W ligowej tabeli, Indykpol AZS spadł na 10. miejsce. – Przejść obok na pewno nie można. Ten mecz długo będzie siedział. Nie tylko w tym sezonie, ale to jest nauczka na przyszłość. Trzeba wrócić do treningów i pozwolić chłopakom jak najszybciej zapomnieć, żeby następny mecz zagrać lepiej. To jest koniec sezonu. Wiadomo, że dla każdego jest on ciężki, dlatego gra na punkty wyzwala dodatkową energię, emocje na boisku, które teraz na pewno są potrzebne – powiedział Marcin Mierzejewski.W ostatnim spotkaniu fazy zasadniczej, olsztynianie zmierzą się w Hali Urania z Asseco Resovią Rzeszów. Zawodnicy prowadzeni przez Alberto Giulianiego choć są już pewni awansu do fazy play-off, to walczą o dobre rozstawienie. Obecnie rzeszowianie zajmują 4. miejsce, z szansą na 3. lokatę na zakończenie pierwszej części sezonu. Asseco Resovia zgromadziła 46 punktów i traci tylko jedno „oczko” do Trefla Gdańsk. – Jak zawsze wyjdziemy i będziemy grać o zwycięstwo. Wiadomo, że Resovia Rzeszów to mocna, dobra drużyna, mająca w swoim składzie dobrych zawodników, natomiast na pewno nie położymy się, tym bardziej, że w naszej kochanej Uranii gramy trochę lepiej niż na wyjazdach – stwierdził drugi szkoleniowiec zespołu z Olsztyna.

W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się rzeszowianie, którzy zwyciężyli 3:1. Czy olsztynianom uda się zrewanżować? Początek poniedziałkowego spotkania w Hali Urania o godzinie 20:30.

źródło: Indykpol AZS Olsztyn - materiały prasowe

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę