Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Mierzejewski: Będziemy grać o zwycięstwo

Marcin Mierzejewski: Będziemy grać o zwycięstwo

Indykpol AZS Olsztyn na zakończenie fazy zasadniczej zmierzy się we własnej hali z Asseco Resovią Rzeszów. Olsztynianie nie mają już szans na grę w fazie play-off, natomiast Resovia wciąż walczy o obronę czwartego miejsca. – Z całą pewnością łatwo tego spotkania nie oddamy, a w Uranii bądź co bądź gramy lepiej, niż na wyjazdach – zapowiedział Marcin Mierzejewski, drugi trener Akademików.

Indykpol AZS Olsztyn pogrzebał swoje szanse na grę w fazie play-off porażką 1:3 z GKS-em Katowice w minionej kolejce. Na zakończenie sezonu podopiecznym trenera Daniela Castellaniego pozostaje już tylko walka o dziewiąte miejsce na zakończenie sezonu.Starcie z GKS-em było bardzo słabe w wykonaniu olsztynian, a zmiany dokonane przez Castellaniego poskutkowały jedynie zwycięstwem w jednej partii. – Przejść obok tego meczu z całą pewnością nie można – przyznał Marcin Mierzejewski, drugi trener Indykpolu AZS Olsztyn. – Z całą pewnością będzie on długo „siedział” w naszych głowach. I nie mówimy tutaj tylko o tym sezonie, lecz jest to nauczka na przyszłość. Trzeba wrócić do treningów i pozwolić zawodnikom jak najszybciej o tym zapomnieć, aby następny mecz zagrać lepiej – dodał szkoleniowiec.

Dla obu ekip ostatni mecz fazy zasadniczej będzie okazją do walki o lepsze rozstawienie przed kolejną rundą. Resovia broni czwartej lokaty, natomiast Akademicy mają szansę awansu na dziewiątą pozycję. – To jest końcówka sezonu i wiadomo, że dla każdego jest on ciężki. Dlatego na treningach jest sporo rywalizacji na punkty, aby wyzwalała ona dodatkową energię i emocje, które są nam teraz potrzebne – przyznał Mierzejewski.

Faworytem poniedziałkowego meczu są rzeszowianie, jednak Indykpol AZS pokazał już w tym sezonie, że potrafi wygrywać z wyżej notowanymi zespołami. – Wyjdziemy na boisko i będziemy grać o zwycięstwo. Rzeszów to dobra drużyna, która ma w swoim składzie mocnych zawodników. Z całą pewnością łatwo tego spotkania nie oddamy, a w Uranii bądź co bądź gramy lepiej, niż na wyjazdach – zakończył Marcin Mierzejewski.

źródło: indykpolazs.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę