Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Komenda zostaje w Stali Nysa

Marcin Komenda zostaje w Stali Nysa

fot. Stal Nysa

Stal Nysa odkryła kolejne karty przed sezonem 2021/2022. Marcin Komenda, czołowy polski rozgrywający, który już poprzedni sezon spędził w nyskim zespole, w przyszłorocznych rozgrywkach również będzie reprezentował żółto-niebieskie barwy.

Marcin Komenda urodził się 24 maja 1996 roku. Pierwsze siatkarskie kroki stawiał w klubie UKS Hutnik Kraków. Jest mistrzem Polski kadetów (2014) oraz złotym medalistą Młodej Ligi (2013). Seniorską karierę rozpoczynał w Effectorze Kielce, gdzie spędził dwa sezony. Później przeniósł się do GKS-u Katowice, a dobra gra w barwach katowickiego zespołu zaowocowała powołaniem do reprezentacji narodowej. Sezon 2019/2020 spędził w rzeszowskiej Resovii i to właśnie ze stolicy Podkarpacia przeniósł się do Nysy.Marcin Komenda to aktualny reprezentant Polski. W trakcie kariery reprezentacyjnej w 2019 roku sięgał po brązowy medal mistrzostw Europy oraz brązowy medal Ligi Narodów. 24-letni rozgrywający jest także srebrnym medalistą Pucharu Świata z 2019 roku.

– Cieszę się, że w przyszłym sezonie dalej będę reprezentował barwy żółto-niebieskich. Czuję się tutaj bardzo dobrze. Miasto jest urokliwe, a klub jest dobrze zorganizowany. Hala i siłownia jest w jednym miejscu. Mamy świetne warunki do tego, żeby się rozwijać. Liczę, że w przyszłym sezonie spełnimy pokładane w nas oczekiwania i wspólnie będziemy mogli radować się po naszych meczach. Patrząc na wizję klubu widać, ze idzie to wszystko w dobrym kierunku – mówił rozgrywający.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę