Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Komenda: Z turnieju na turniej wygląda to coraz lepiej

Marcin Komenda: Z turnieju na turniej wygląda to coraz lepiej

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Z turnieju na turniej wygląda to coraz lepiej. Jeszcze jeden turniej przed nami, a potem liga. Mam nadzieję, że po pierwszym spotkaniu ligowym również będziemy mogli się cieszyć z dobrej gry – mówił po wygranej z mistrzem Niemiec Marcin Komenda. – Mimo tego wyniku uważam, że mamy potencjał, by grać jeszcze lepiej i być groźnym dla najlepszych zespołów – przyznał rozgrywający zespołu LUK Lublin.

W półfinale towarzyskiego turnieju Bogdanka Cup siatkarze LUK Lublin pokonali bez straty seta Berlin Recycling Volleys.Dobry mecz w naszym wykonaniu, na pewno się cieszę i mam nadzieję, że ta gra będzie wyglądała jeszcze lepiej. Mimo tego wyniku uważam, że mamy potencjał, by grać jeszcze lepiej i być groźnym dla najlepszych zespołów. Zresztą zespół z Berlina to uczestnik Ligi Mistrzów, bardzo wymagający przeciwnik, a pokazaliśmy, że potrafimy grać lepiej od nich – podsumował to spotkanie Marcin Komenda.

Do startu PlusLigi pozostały jeszcze dwa tygodnie. – Myślę, że w tym okresie większość naszych atutów już pokazujemy, chociaż jeszcze jesteśmy w bardzo intensywnym treningu. Na pewno forma na pierwsze spotkanie ligowe będzie jeszcze wyższa, będziemy wyglądać jeszcze bardziej świeżo. Na pewno możemy jeszcze kilka rzeczy poprawić i jeśli tak się stanie, to możemy fajnie wyglądać w trakcie ligi – stwierdził rozgrywający lublinian.

W meczu z mistrzami Niemiec imponowała gra Komendy z środkowymi. – Cała nasza czwórka środkowych to są świetni zawodnicy. Bardzo się cieszę, że mam takich środkowych w drużynie i mam nadzieję, że mnie i naszej drużynie pomagać to w trakcie sezonu – przyznał zawodnik. – Czuć ten postęp. Dzisiaj trener już zdecydował się na to, byśmy zagrali raczej jednym składem, żeby sprawdzić się na tle bardzo mocnego przeciwnika. Z turnieju na turniej wygląda to coraz lepiej. Jeszcze jeden turniej przed nami, a potem liga. Mam nadzieję, że po pierwszym spotkaniu ligowym również będziemy mogli się cieszyć z dobrej gry – dodał Marcin Komenda.

źródło: LUK Lublin TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę