Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Komenda: Każdy będzie dokładał swoją cegiełkę

Marcin Komenda: Każdy będzie dokładał swoją cegiełkę

fot. Stal Nysa

Stal Nysa okres sparingowy rozpoczęła od starcia z pierwszoligową eWinner Gwardią Wrocław. Siatkarze z Nysy triumfowali 3:1. – Wynik mówi sam za siebie, wygraliśmy i na pewno zawsze dobrze zaczynać sparingi od zwycięstwa – przyznał Marcin Komenda, rozgrywający zespołu.

Stal Nysa przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi rozpoczęła pod koniec lipca, natomiast pierwszy sparing rozegrała 31 sierpnia z eWinner Gwardią Wrocław. – Fajnie, że pierwszy mecz odbył się w Nysie, po długiej przerwie znowu poznaliśmy naszą halę. Oprócz tego wynik mówi sam za siebie, wygraliśmy i na pewno zawsze dobrze zaczynać sparingi od zwycięstwa. Mam nadzieję, że kolejne mecze towarzyskie będą przynosiły kolejne triumfy – podkreślił Marcin Komenda, rozgrywający Stali.Zadowolony z postawy zespołu był również nowy przyjmujący nyskiej drużyny Nikołaj Penczew. – Za mną bardzo długi okres bez gry w meczach, więc w tym pierwszym spotkaniu na początku było nerwowo. Fajnie zobaczyć znowu kibiców, bo też bardzo długo graliśmy bez nich. Ostatni rok był ciężki, także teraz bardzo się cieszę i myślę, że jak na pierwszy mecz, to było dobrze. Oczywiście były małe problemy w obronie, niektóre łatwe piłki nam wpadły, ale ogólnie dobrze to wyglądało – stwierdził siatkarz. – Atmosfera jest póki co bardzo dobra, trenujemy mocno, każdy daje z siebie sto procent. To dopiero okres przygotowawczy i wydaje mi się, że będziemy grać jeszcze lepiej – dodał przyjmujący.

Kolejny sparing siatkarze z Nysy rozegrają u siebie z GKS-em Katowice. Poza tym meczem, przed nimi jeszcze turnieje w Lubinie, Nysie oraz Nowym Sączu. – Mamy świetną drużynę, świetnych zawodników i świetne charaktery, więc na pewno czuję wielką dumę z bycia kapitanem tego zespołu. Mam nadzieję, że dobrze wywiążę się z tej roli, chociaż uważam, że każdy w tej ekipie będzie dokładał swoją cegiełkę do tego, żeby drużyna dobrze funkcjonowała – zakończył Marcin Komenda.

źródło: opr. własne, Stal Nysa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę