Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Marcin Janusz: Wierzę w to, że wygramy

Marcin Janusz: Wierzę w to, że wygramy

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Spodziewamy się jeszcze trudniejszego meczu, mimo że tamten mecz stał już na bardzo wysokim poziomie. Trentino u siebie, przed własną publicznością może pokazać się jeszcze lepiej i musimy być na to gotowi. Pokazaliśmy już w tym sezonie, że w najważniejszych momentach potrafimy grać najlepszą siatkówkę i ja wierzę w to, że wygramy – powiedział przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów Marcin Janusz. 

Rozgrywający ZAKSY nie wraca pamięcią do wygranych spotkań z poprzedniego sezonu, bo one nie mają żadnego znaczenia w kontekście najbliższego spotkania z Trentino. – Nie wybiegamy w przeszłość i to co się działo wcześniej. Teraz jest jeden, najważniejszy mecz. Będzie bardzo trudno, bo widzieliśmy w poprzednim meczu, że kiedy my wznosiliśmy się na wyżyny, Trentino potrafiło walczyć do końca, nawet tracąc kilka punktów. Tego również spodziewamy się tutaj. Jest to jednak ćwierćfinał Ligi Mistrzów i czego innego możemy się spodziewać, jak siatkówki na najwyższym poziomie?Libero kedzierzynian Erik Shoji również podkreślił wielką wagę tego meczu i determinację obu zespołów. – Oczekuję najlepszego meczu w Lidze Mistrzów do tej pory. Obie drużyny będą walczyć bardzo mocno. Mamy korzystny rezultat wyjściowy, który daje nam sporo szans. Najważniejsza w nadchodzącym meczu będzie konsekwencja. Dzieli nas jeden wyjazdowy mecz od awansu, ale wiemy, że Trentino zawsze walczy, a mecze ZAKSA – Itas są jednymi z najlepszych w sezonie. Chcemy wygrać ten mecz, nieważne czy 3:2, 3:1, czy w złotym secie.

źródło: opr. własne, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - materiały prasowe

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę