Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Janusz: Podeszliśmy z pełnym szacunkiem do drużyny z Lubina

Marcin Janusz: Podeszliśmy z pełnym szacunkiem do drużyny z Lubina

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Zawsze zależy nam na tym, żeby wygrywać 3:0, ale podeszliśmy z pełnym szacunkiem i koncentracją do drużyny z Lubina, bo ostatnie ich wyniki można podziwiać – powiedział po meczu rozgrywający Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Marcin Janusz. 

– My się cieszymy, bo kontrolowaliśmy spotkanie. Ogromną przewagę mieliśmy głównie w bloku. Dobrze też graliśmy w pierwszej akcji, więc w trzecim secie lubinianie mocno ryzykowali na zagrywce i nie zawsze to im wychodziło – dodał siatkarz.Przed kędzierzynianami teraz gorący i trudny okres meczowy, a dodatkowo w zespole jest kilka problemów zdrowotnych. Według Janusza nie jest to jednak powód do narzekań i szukania wymówek. – Nie ma co tłumaczyć się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Kontuzje co prawda są, ale one się zdarzają – szczególnie przy tak dużej ilości meczów w sezonie. Na ty się nie skupiamy. Potrafimy załatać te braki zawodnikami, którzy teoretycznie są rezerwowi, ale wchodzą i potrafią grać na najwyższym poziomie. 

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę