Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Marcin Janusz: Forma ma przyjść na mistrzostwa

Marcin Janusz: Forma ma przyjść na mistrzostwa

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Ostatni tydzień był jeszcze intensywny, jeszcze jest trochę czasu do igrzysk i żeby zejść z obciążeń. Na razie ciężko pracujemy, a forma ma przyjść na mistrzostwa świata – skomentował ostatnie treningu kadry Marcin Janusz.

– Po uszczupleniu kadry zwiększyła się płynność treningu, bo siłą rzeczy, jeśli zawodników jest więcej, to wybija z rytmu te osoby, które muszą stać z boku. Teraz każdy jest w treningu i może wykorzystać trening na sto procent – dodał rozgrywający.Siatkarz nie krył, że przed mistrzostwami odczuwa coraz większe emocje. – Jest duża ekscytacja, że wydarzenie się zbliża, że to już za kilka tygodni, ale trzeba sobie z tym poradzić. Oczywiście presja jest tym większa, że mistrzostwa są rozgrywane w Polsce, ale wydaje mi się, ze mamy na tyle dużo jakości, żeby bić się o najwyższe cele. 

źródło: opr. własne, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę