Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Marcelo Mendez: Polska może znów wygrać MŚ

Marcelo Mendez: Polska może znów wygrać MŚ

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Polska może znów wygrać MŚ. Spełnia wszystkie warunki, by to zrobić – powiedział na łamach serwisu Interia.pl Marcelo Mendez, argentyński szkoleniowiec, który od sezonu 2022/23 poprowadzi zespół Jastrzębskiego Węgla. 

Ma też wielu mocnych rywali. Francja, USA, może także Włochy – dodał doświadczony trener. – Cztery, pięć drużyn będzie walczyć o złoto. Argentyna? Nie jesteśmy faworytem, a po prostu jedną z drużyn, która chce dobrze grać. Do tego potrzebujemy wiele pracy. Ważne, by każdy mecz rozgrywać niczym finał.W składzie polskiej kadry narodowej zabrakło Wilfredo Leona, który wciąż uczestniczy w procesie rehabilitacji po urazie. Brak przyjmującego wywołał szereg dyskusji wśród siatkarskich ekspertów. Marcelo Mendez uważa, że brak Leona jest osłabieniem, ale nie należy zapominać o pozostałych reprezentantach na tej pozycji.

Każdy z polskich siatkarzy jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Brak Leona jest dla Polski osłabieniem, ale ta drużyna ma wielu dobrych zawodników na tej pozycji, jak Śliwka, Semeniuk czy Fornal. To wciąż jeden z najlepszych zespołów na świecie – ocenił argentyński szkoleniowiec.

*Więcej w serwisie Interia.pl
*Rozmawiał Damian Gołąb

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę