Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mało informacji o sparingach BKS-u i wrocławianek, znamy tylko wyniki

Mało informacji o sparingach BKS-u i wrocławianek, znamy tylko wyniki

fot. BartVolleyFoto - BKS BIelsko-Biała

Kibice BKS-u mogli poczuć się w ostatnich dniach rozczarowani brakiem wiadomości o swoim zespole. Siatkarki z Bielska-Białej rozegrały w czwartek i piątek dwa sparingi z #VolleyWrocław, jednak informacji o ich przebiegu trudno szukać w internecie. Media klubowe podały tylko wynik i opublikowały zdjęcia. Kolejny sparing bielszczanki zagrają z czeskim zespołem z Ołomuńca.

Siatkarki BKS-u Bielsko-Biała rozegrały w ostatnich dniach dwa mecze towarzyskie z ekipą #VolleyWrocław. Oba zakończył się wynikami 3:1 dla bielszczanek, chociaż formuła pierwszego z nich była nieco odmienna od zasad siatkarskiego spotkania.Oba mecze były zamknięte dla kibiców, co jest oczywiście zrozumiałe w dobie pandemii. W mediach klubowych kibice mogli przeczytać tylko wynik i obejrzeć galerię zdjęć. Niestety opisu przebiegu spotkań oraz składów obu zespołów nie można znaleźć w internecie. Strona klubu z Wrocławia od kilku dni… wyświetla tylko klubowe logo.

Wprawdzie z drugiego meczu miała być przeprowadzona punktowa relacja przez stronę internetową BKS-u, jednak problemy techniczne skutecznie storpedowały ten zamiar. Mamy nadzieję, że kolejne mecze BKS-u w okresie przygotowawczym (najbliższy już w piątek z czeskim VK UP Ołomuniec) będą już mniej tajne i  kibice z Bielska-Białej i nie tylko będą mogli przeczytać o nich więcej.

czwartek:
BKS Bielsko-Biała – #VolleyWrocław 3:1

piątek:
BKS Bielsko-Biała – #VolleyWrocław 3:1
(25:15, 25:21, 25:19, 19:25)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved