Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Małgorzata Niemczyk: Pierwszy mecz będzie bardzo ważny

Małgorzata Niemczyk: Pierwszy mecz będzie bardzo ważny

fot. facebook/Małgorzata Niemczyk

Podopieczne trenera Stefana Lavariniego rozpoczną  rywalizację w mistrzostwach świata meczem z Chorwacją. – To pierwsze spotkanie da odpowiedź na wiele pytań. Będzie ono bardzo ważne w kontekście awansu do kolejnej fazy mistrzostw  – powiedziała Małgorzata Niemczyk.

Polki rozpoczną mistrzostwa świata w Arnhem meczem z Chorwacją. – Turniej we Włoszech, gdzie wystąpiła reprezentacja Polski był potrzebny. Trener Lavarini ma pomysł na drużynę i ten pomysł skutecznie realizuje. Potrzebuje on czasu, aby zbudować dobrą drużynę. Trener liczy na jak najlepszy wynik i nie miał czasu na wypróbowanie młodych zawodniczek. Dużo zależeć będzie od przygotowania mentalnego naszej drużyny. Ten turniej w Neapolu powinien uskrzydlić polskie reprezentantki – powiedziała Aleksandra Gryka, siatkarka ŁKS Commercecon ŁKS Łódź.Małgorzata Niemczyk zauważyła słabszą grę w obronie biało-czerwonych. Pomimo tego jest pełna optymizmu, jeśli chodzi o awans do kolejnej rundy mistrzostw. – Nie widzę postępu w grze obronnej w naszej reprezentacji, nasza kadra jest za mało agresywna w tym elemencie. Ten element wymaga poprawy, za wzór stawiam reprezentację Stanów Zjednoczonych. Nasza drużyna powinna awansować do kolejnej fazy mistrzostw świata. Najtrudniejsze mecze czekają naszą reprezentację z Dominikaną i Turcją. O przebiegu poczynań polskiej reprezentacji będzie decydował pierwszy mecz. To on da odpowiedź na wiele pytań – zakończyła Małgorzata Niemczyk .

źródło: TV Toya

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę