Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Małgorzata Lisiak: Dobrze się ze sobą czujemy

Małgorzata Lisiak: Dobrze się ze sobą czujemy

fot. Michał Szymański

Pomimo słabszego początku i porażki w pierwszym secie podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza pokonały Grupę Azoty Chemik Police i zainkasowały trzy punkty. – Ten mecz, oprócz pierwszego seta, możemy zaliczyć do udanych. Mi osobiście grało się przyjemnie i teraz chciałabym krzyczeć z radości. Trzeba jednak zachować zimną głowę, bo tego grania jest dużo i trzeba po każdym meczu się uspokoić – powiedziała po spotkaniu Maria Stenzel.

Było to już kolejne, siódme z rzędu zwycięstwo Grot Budowlanych.  Nie bez znaczenia jest na pewno atmosfera panująca w zespole.  – My dobrze czujemy się ze sobą. Widać to na boisku, że każda jest za każdą. Nie odpuszczamy, nie zwieszamy głów. Po prostu walczymy do końca o każdą piłkę. Trener także nam z ławki dodaje tego zawzięcia na boisku, żebyśmy jeszcze bardziej były zmotywowane, nastawione na walkę. Jeden i drugi trener jest z nami, cały sztab, zresztą gra cała drużyna – powiedziała Małgorzata Lisiak.Z wygranej cieszyła się bardzo libero Grot Budowlanych Maria Stenzel. Ten mecz oprócz pierwszego seta możemy zaliczyć do udanych. Mi osobiście grało się przyjemnie i teraz chciałabym krzyczeć z radości. Trzeba jednak zachować zimną głowę, bo tego grania jest dużo i trzeba po każdym meczu się uspokoić – przyznała. Podkreśliła ona także, że docenia każdego przeciwnika. – Moim zdaniem do każdego przeciwnika trzeba mieć respekt, nieważne czy jest to zespół z dolnej części tabeli, czy Chemik Police. To jest sport, ta liga już pokazuje, że mimo tego, czy zespół przegrać jest wysoko czy nisko, to można przegrać. Liga jest nieprzewidywalna.

W dobrym nastroju nie była rzecz jasna Iga Wasilewska. – W pierwszym secie byłyśmy dużo bardziej skuteczne, dużo bardziej efektywne w przyjęciu. Od drugiego seta łodzianki zaczęły bardzo dobrze zagrywać – oceniła.  Nie jest to dla mistrzyń Polski dobry prognostyk przed zbliżającym się turniejem Ligi Mistrzyń w Novarze.  – Nie jest to wymarzony wynik przed turniejem Ligi Mistrzyń, ale myślę iż szybko temat meczu w Łodzi zamkniemy i zaczniemy nowy – zakończyła środkowa Chemika Police.

źródło: inf. własna, PLS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved