Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Małgorzata Jasek: Liczę, że będziemy skoncentrowane na naszej dobrej grze

Małgorzata Jasek: Liczę, że będziemy skoncentrowane na naszej dobrej grze

fot. Łukasz Krzywański

W przedostatnim meczu fazy zasadniczej #VolleyWrocław podejmie Developres SkyRes Rzeszów. Wrocławianki nie mają już szans na zajęcie 10. miejsca w tabeli, muszą jednak uważać na będące za nimi siatkarki Jokera Świecie. – Liczę, że będziemy skoncentrowane na naszej dobrej grze i pokażemy się z jak najlepszej strony – przyznała Małgorzata Jasek, atakująca zespołu z Wrocławia.

Wrocławianki podejdą do starcia z Developresem po ważnym zwycięstwie 3:2 z Jokerem Świecie. Nie zapewniło im ono jednak dziesiątej pozycji i wciąż muszą oglądać się za siebie i zdobyć punkty z trudnymi rywalami z Rzeszowa i Łodzi lub liczyć na porażki Jokera w jego dwóch pozostałych spotkaniach.W pierwszym meczu sezonu zespół z Wrocławia przegrał w Rzeszowie 1:3. Od tamtej pory nieco poprawiły jednak swoją grę i urwały punkty u siebie Radomce, Budowlanym i Chemikowi, przegrywając z nimi w tie-breakach. – Cały czas pamiętamy pierwszy mecz z Rzeszowem, a także ostatnie mecze z Radomką, czy Chemikiem, zespołami również z górnej półki, gdzie walczyłyśmy jak równy z równym i byłyśmy bliskie sprawienia niemałej niespodzianki. Także liczę, że i tym razem będziemy skoncentrowane na naszej dobrej grze i pokażemy się z jak najlepszej strony, co finalnie, mam nadzieję, przełoży się na punkty do ligowej tabeli – powiedziała Małgorzata Jasek, atakująca #VolleyWrocław.

Podopieczne trenera Dawida Murka mają za sobą intensywny okres – w przeciągu tygodnia rozegrały trzy pięciosetowe spotkania. Teraz miały jednak trochę więcej wolnego, co z pewnością przydało im się przed ciężkim meczem z, będącym aktualnie liderem tabeli, Developresem. – Po bardzo intensywnym okresie meczowym – w przeciągu 12 dni rozegranych 20 setów, miałyśmy w końcu trochę czasu na odpoczynek i regenerację naszych organizmów, co było niewątpliwie potrzebne. Ponadto ponad tygodniowy odstęp pomiędzy kolejnymi meczami dał nam możliwość spokojniejszego potrenowania, miałyśmy więcej jednostek treningowych i mogłyśmy popracować nad doskonaleniem indywidualnych zadań na poszczególnych pozycjach – dodała Jasek.

Wrocławianki zmierzą się z drużyną z Rzeszowa już w poniedziałek. Fazę zasadniczą zakończą natomiast wyjazdowym starciem z Grot Budowlanymi Łódź.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę