Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Majka Szczepańska-Pogoda będzie miała przerwę od siatkówki

Majka Szczepańska-Pogoda będzie miała przerwę od siatkówki

fot. Michał Szymański

Po trzech sezonach spędzonych w E.Leclerc Radomce Radom Majka Szczepańska-Pogoda stanie przed nowym wyzwaniem. Siatkarka po raz pierwszy zostanie mamą, co oznacza, że w najbliższych miesiącach będzie musiała zrobić sobie przerwę od siatkówki.

Młodej atakującej nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez ostatnie lata stanowiła o sile radomskiego zespołu. Była jedną z topowych zawodniczek w polu zagrywki. Majka Szczepańska-Pogoda zaczynała swoją przygodę z siatkówką w KPKS Halemba. Później reprezentowała barwy Silesia Volley MOSiR Mysłowice, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice oraz grała w pierwszoligowej drużynie E.Leclerc Radomki Radom. W sezonie 2018/2019 zawodniczka była trzecią najlepiej serwującą Ligi Siatkówki Kobiet, MVP pierwszego meczu Radomki w ekstraklasie. Szczepańska–Pogoda zdobyła 255 punktów, z czego 33 bezpośrednio z zagrywki. Perfekcyjnie atakowała 208 razy, a tylko 72 razy została zablokowana. W minionych rozgrywkach wystąpiła na parkiecie w 73 setach. Najwięcej oczek (20) zdobyła w meczu przeciwko Grot Budowlanym Łódź oraz Wiśle Warszawa.Teraz czeka ją przerwa od siatkówki, bowiem spodziewa się dziecka. Nie jest pierwszą zawodniczką, która nie zagra w szeregach Radomki w sezonie 2020/2021. Wcześniej z ekipą z Mazowsza pożegnały się między innymi Marharyta Azizowa oraz Sonia Kubacka.

Zobacz również
Karuzela transferowa ekstraklasy siatkarek na sezon 2020/2021

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę