Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Soter kończy przygodę z #VolleyWrocław

Magdalena Soter kończy przygodę z #VolleyWrocław

fot. Łukasz Krzywański

Środkowej #VolleyWrocław, Magdaleny Soter, nie zobaczymy w #VolleyWrocław w następnym sezonie. 32-latka grała  we wrocławskiej ekipie od rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet 2018/2019.

W pierwszym roku współpracy środkowej z #VolleyWrocław, Magdalena Soter była jedną z dwóch zawodniczek, które wystąpiły we wszystkich rozegranych 100 setach. Najskuteczniejsza na tej pozycji w swojej drużynie, zapewne w sezonie 2019/2020 również stanowiłaby o sile wrocławskiego środka, gdyby nie kontuzja. Uraz kręgosłupa wyeliminował środkową #VolleyWrocław z gry na trzy miesiące. W 18 setach, w których Soter pojawiła się w tym sezonie, zawodniczka zdobyła łącznie 43 punkty (w tym 2 asy serwisowe i 6 bloków).Chciałabym podziękować za ten sezon całemu zespołowi, sztabowi, całemu zarządowi, sponsorom, wszystkim, którzy dołożyli choć małą cegiełkę, żeby to funkcjonowało na najwyższym poziomie. Oczywiście nie zapominam o wspaniałych kibicach, którzy zawsze byli dla nas wsparciem na dobre i złe. Bardzo szanuje to, ze poświęcali swój czas i jeździli z nami na mecze by nas dopingować – powiedziała Magdalena Soter.

Zawsze będę bardzo pozytywnie wspominać czas spędzony we Wrocławiu oraz wszystkich ludzi związanych z #VolleyWrocław. Do zobaczenia w przyszłości, oby lepszej, bez koronawirusa. Mam nadzieję, że cała sytuacja się ustabilizuje na tyle, aby siatkarze i siatkarki mogli na nowo cieszyć się tą piękną dyscypliną oraz rozpocząć rozgrywki z kibicami – dodała Soter.

Magda była podstawową siatkarką i w drużynie Marka Solarewicza, i w drużynie Wojtka Kurczyńskiego. Niestety kontuzja pleców spowodowała, że nasza środkowa nie wróciła już do gry w pełnym wymiarze. Dziękujemy Magdzie za współpracę, za profesjonalizm, którym się wykazała podczas tych dwóch sezonów – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Wcześniej z #VolleyWrocław pożegnała się m.in. koleżanka Soter ze środka – Anna Łozowska. Z kolei na przedłużenie kontraktu zdecydowała się Aleksandra Gancarz, również grająca na pozycji środkowej.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę