Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Saad: Zrobiłyśmy pierwszy duży krok

Magdalena Saad: Zrobiłyśmy pierwszy duży krok

fot. Justyna Matjas - tauronliga-pl, Piotr Sumara

– Myślę, że naszą przewagą była gra rozłożona równomiernie na cztery zawodniczki. Nie było jednej, na którą grało się cały turniej, a cztery, które dostawały mniej więcej po równo piłek.  Siatkówka plażowa jest zupełnie inną siatkówką. Dużo bardziej wymagającą niż halowa – przyznała po zwycięstwie #VolleyWrocław w PreZero Grand Prix PLS MVP turnieju, Magdalena Saad.

Siatkarki #VolleyWrocław drugi raz z rzędu triumfowały w rozgrywkach PreZero Grand Prix PLS. W finałowym meczu w Warszawie podopieczne Adama Czekaja pokonały 2:1 Grupę Azoty Chemika Police.Myślę, że naszą przewagą była gra rozłożona równomiernie na cztery zawodniczki. Nie było jednej, na którą grało się cały turniej, a cztery, które dostawały mniej więcej po równo piłek. Dlatego byłyśmy przygotowane na wszystkie spotkania – powiedziała po meczu Magdalena Saad. Siatkówka plażowa jest zupełnie inną siatkówką. Dużo bardziej wymagającą niż halowa. Myślę, że żeby grać na wyższym poziomie, trzeba się mocniej do tego w przyszłości przygotować – dodała libero wrocławianek.

Saad jest jedną z tych zawodniczek, która dołączyła niedawno do ekipy z Dolnego Śląska. – Zrobiłyśmy pierwszy duży krok, który złączy nas emocjonalnie. Mamy fajny skład, zaraz dojedzie do nas reszta dziewczyn, trenerów i będziemy budować zespół. Głęboko wierzę, że powalczymy w tej edycji TAURON Ligi – stwierdziła przed zbliżającym się sezonem.

Szczerze mówiąc jest niedosyt – skomentowała z kolei finałowe spotkanie PreZero Grand Prix PLS środkowa Chemika Police Iga Wasilewska. –  Nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowane, ponieważ wiemy, że nie zagrałyśmy tego meczu na swoim poziomie. Dużo opcji gry nad odpadło, nie miałyśmy planu awaryjnego. #VolleyWrocław się na nas bardzo dobrze przygotował, zrobiłyśmy masę błędów, więc przede wszystkim szukamy winy w sobie i trochę nam ten finał uciekł – dodała.

Policzanki, które w nowym sezonie ligowym będą bronić mistrzowskiego tytułu wracają teraz do hali i tam będą przygotowywać się do startu rozgrywek. – Dla mnie forma przygotowań do sezonu na piasku jest fajnym rozwiązaniem, ale nie mogę się już doczekać przygotowań w hali. Startujemy w poniedziałek. Te rozgrywki były fajnym zamknięciem wakacji, ale teraz koncentrujemy się na pracy w hali – zakończyła Wasilewska.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę